חדשות

מזכ''ל נוג'בא פרסם הודעה:

החלו מאמצים של הבעת'-דאע''ש נגד העלייה לרגל ביום הארבעין/ קבלת פנים חמה לעולי רגל זרים

שייח אכרם אל-כעבי כתב כי "היהירות ובעלי בריתה בהווהאביה, בבעת' ובדאע''ש מנסים ליצור פילוג ולאיים על העלייה לרגל ביום הארבעין, והדגיש: אנחנו מקבלים בברכה את כל עולי הרגל הזרים בעינינו ובליבנו.

2022/9/06 | 16:30

מזכ''ל נוג'בא הכריז בהודעה:

האייתוללה אל-חאירי הוא אחד מעמודי התווך של האידיאולוגיה של השהיד סאדר/ הבטחתו של אל-כעבי לרשות הדתית הבכירה לגרש את הכובשים

שייח אכרם אל-כעבי שיבח את אישיותו המדעית ואת עמדתו הרוחנית של האייתוללה סייד קאזם אל-חאירי, והבטיח לרשות השיעית הזו להמשיך במאבק נגד הכובשים עד לגירושם המוחלט משטח עיראק.

2022/8/29 | 12:31

דובר נוג'בא בראיון לעיתון איראן:

לדרישת א-סאדר אין תוקף חוקי/ הכוונה של שכירי חרב אמריקאיים לתפוס את השלטון בעיראק

המהנדס אלשמרי לא ראה בבקשת לפיזור הפרלמנט העיראקי על ידי תנועת א-סאדר בהתאם לחוקה, והדגיש כי הדבר דורשת הצבעה של הרוב המוחלט של חברי הפרלמנט, והזהיר: אם לא נצא מהמבוי הסתום הפוליטי הנוכחי, נעמוד בפני התערבות זרה, וארה''ב תנסה להעלות שוב את שכירי החרב שלה לשלטון.

2022/8/15 | 04:30

מזכ''ל נוג'בא כתב בציוץ:

אל תחכו להזמנה לג'יהאד הסברתי/ הטקטיקה שהוצבעה על ידי אל-כעבי; פעולות בשטח האויב

המפקד הבכיר של ההתנגדות העיראקית קרא למשתמשים המאמינים למלא את חובת הג'יהאד ההסברתי, והשווה את התעמולה הרעילה של האויב ברשתות החברתיות למבצע צבאי בשטח האויב.

2022/8/14 | 06:30

מזכ''ל נוג'בא פרסם ציוץ:

כל ציר ההתנגדות נמצא בשיא הנכונות להתמודדות עם ישראל/ הקרב הזה הוא הקרב של כולנו

בתגובה למתקפת הטילים שביצע היום המשטר הציוני על עזה, שייח אכרם אל-כעבי הדגיש: הקרב הזה הוא הקרב של כולנו, וכל ציר ההתנגדות נמצא בשיא הנכונות והערנות להתמודדות עם ישראל.

2022/8/06 | 07:30

הסביר בפגישה עם משפחות השהידים;

לחץ הבית הלבן על הפעילים הפוליטיית העיראקיים לבחור נשיא צייתן לוושינגטון/ הבהרה לגבי הפרויקט האמריקאי החדש על ידי מזכ''ל נוג'בא

אל-כעבי הסביר את ממדי הפרויקט האמריקאי החדש בעיראק לאחר השמדת דאע''ש, והודיע על לחץ הבית הלבן להאיץ את המפלגות והפעילים הפוליטיית לבחור נשיא שיממש את פקודות וושינגטון.

2022/7/19 | 07:31

ניתוח עמדות התנועה בעיתון ציוני;

ג'רוזלם פוסט: נוג'בא עדיין מבקש לסגור חשבון/ מערכה חדשה המתמקדת באזור כורדיסטן

אנליסט ישראלי ניתח את עמדותיו של דובר ההתנגדות האסלאמית נוג'בא, והצהיר כי התנועה עדיין מבקשת לסגור חשבון עם המעורבים בהתנקשות במפקדי ההתנגדות, וכנראה השיק מערכה חדשה המתמקדת באזור כורדיסטן.

2022/6/25 | 07:30

דובר נוג'בא בראיון בלעדי לאירנ''א:

אסור להשאיר את הממשלה בידי אנשים לא אמינים/ אחדות בחצר אנשי הדת השיעים היא הדרך היחידה לצאת מהקיפאון הפוליטי בעיראק

אלשמרי ציין כי הדרך היחידה לצאת מהקיפאון הפוליטי בעיראק היא האחדות בין כל הקבוצות השיעיות; והדגיש כי אין לבחור דמויות לא אמינות כנשיא המדינה וכראש הממשלה.

2022/5/30 | 04:30

נוג'בא הוציא הצהרב בה הדגיש:

החוק האנטי-ציוני בפרלמנט הוא מבורך, אבל יש בו פגמים גדולים/ השמטה של ​​חשובים חשובים מטיוטת החוק

תנועת נוג'בא שיבחה את ההחלטה החדשה של הפרלמנט העיראקי נגד "הנורמליזציה של יחסי בגדאד-תל אביב", וציינה כי בחוק הנ''ל יש פגמים גדולים, כתוצאה מהשמטת סעיפים חשובים מהטיוטה שלו, שיש לטפל בהם בזהירות.

2022/5/28 | 06:30

בהצהרה הרשמית של נוג'בא נאמר:

ארה''ב מתערבת באזור באמתלה של איום על הביטחון הלאומי/ הארכת מצב החירום; המשך הביזה של עיראק

בתגובה להארכת מצב החירום כלפי עיראק על ידי וושינגטון, תנועת ההתנגדות האסלאמית נוג'בא כינה את המהלך המשך ביזת עושרה של עיראק ותיאר את "האיום על הביטחון הלאומי" כתירוץ של ממשלת ארה"ב להתערב באזור.

2022/5/11 | 00:00