חדשות

ניתוח עמדות התנועה בעיתון ציוני;

ג'רוזלם פוסט: נוג'בא עדיין מבקש לסגור חשבון/ מערכה חדשה המתמקדת באזור כורדיסטן

אנליסט ישראלי ניתח את עמדותיו של דובר ההתנגדות האסלאמית נוג'בא, והצהיר כי התנועה עדיין מבקשת לסגור חשבון עם המעורבים בהתנקשות במפקדי ההתנגדות, וכנראה השיק מערכה חדשה המתמקדת באזור כורדיסטן.

2022/6/25 | 07:30

דובר נוג'בא בשיחה טלוויזיונית אמר:

גורמים בוגדים בשירות הביון העיראקי היו מעורבים בפשע בנמל התעופה הבינלאומי של בגדאד/ הכחשת הטענה בדבר השפעה אמריקאית בקרב מקורבי חאג' קאסם ואבו מהדי

אלשמרי כינה את הטענה בדבר השפעה אמריקאית בקרב מקורבי השהידים סולימאני ואל-מוהנדס בכיוון התנקשות בחייהם שקר מוגזם, וקרא לשפוט גורמים בוגדים בשירות הביון העיראקי ששיתפו פעולה עם וושינגטון בפשע בנמל התעופה הבינלאומי של בגדאד.

2022/6/21 | 14:30

מזכ''ל נוג'בא בהודעה לרגל יום השנה להקמת הגיוס העממי:

על לעולם לדעת שגברים עיראקיים אמיצי לב ימשיכו להילחם בטרור הציוני-אמריקאי

ביום השנה להוצאת הפתווה לג'יהאד הכפאי נגד התקפות דאע''ש, אל-כעבי אמר שיש בהקמת ארגון הגיוס העממי מסר לעולם כי גברים עיראקיים אמיצי לב ימשיכו להילחם בטרור הציוני-אמריקאי.

2022/6/12 | 19:26

נוג'בא הוציא הצהרב בה הדגיש:

החוק האנטי-ציוני בפרלמנט הוא מבורך, אבל יש בו פגמים גדולים/ השמטה של חשובים חשובים מטיוטת החוק

תנועת נוג'בא שיבחה את ההחלטה החדשה של הפרלמנט העיראקי נגד "הנורמליזציה של יחסי בגדאד-תל אביב", וציינה כי בחוק הנ''ל יש פגמים גדולים, כתוצאה מהשמטת סעיפים חשובים מהטיוטה שלו, שיש לטפל בהם בזהירות.

2022/5/28 | 06:30

בהצהרה הרשמית של נוג'בא נאמר:

ארה''ב מתערבת באזור באמתלה של איום על הביטחון הלאומי/ הארכת מצב החירום; המשך הביזה של עיראק

בתגובה להארכת מצב החירום כלפי עיראק על ידי וושינגטון, תנועת ההתנגדות האסלאמית נוג'בא כינה את המהלך המשך ביזת עושרה של עיראק ותיאר את "האיום על הביטחון הלאומי" כתירוץ של ממשלת ארה"ב להתערב באזור.

2022/5/11 | 11:00

הודעת מזכ''ל נוג'בא לרגל יום השנה ל"חרב הקודס";

אנחנו מוכנים להיכנס לפלסטין כשאצבעותינו הן על ההדק/ עיראק; בית קברות של פשרה עם הציונים

לרגל יום השנה למבצע "חרב הקודס", אל-כעבי פרסם הודעה בה הצהיר כי שטח עיראק הוא בית הקברות של כל קריאה מתפשרת וקונספירטיבית; והודיע על הנכונות המוחלטת של קבוצות ההתנגדות העיראקית להיכנס לזירת ההגנה על פלסטין והמלחמה נגד הכובשים הישראליים.

2022/5/10 | 12:30

הוכרז בהודעת מזכ"ל נוג'בא ובהצהרת התנועה:

נעמוד איתנים מול המתפשרים, כפי שהתעמתנו עם הכיבוש/ נזעזע את גופם של הציונים

תנועת ההתנגדות האסלאמית נוג'בא הכריזה כי תתעמת עם פרויקט הפשרה בדיוק כפי שעמדה מול הכובשים. גם מזכ''ל התנועה הכריז על הנחישות של ההתנגדות האסלאמית לזעזע את גופם של הציונים.

2022/4/30 | 03:00

בנאום טלוויזיוני לרגל יום הקודס העולמי;

מנהיג המוסלמים בעולם: כיום הפכה פלסטין כולה לזירת התנגדות

האייתוללה חמינאי שיבח את האומץ, ההתעוררות והעמידה של העם הפלסטיני, ותיאר את הפעולות האמיצות של הלוחמים הצעירים ולוחמי ההתנגדות מעזה ועד הגדה המערבית כמבשר עתיד שונה וכסימן להופעת משוואה חדשה.

2022/4/29 | 17:00

תערוכת טילים של ציר ההתנגדות בטהראן / חשיפת דגם של הטיל "ג'מאל 69" של נוג'בא

לרגל יום קודס העולמי, תנועת נוג'בא בעיראק ערכה תערוכה של יכולות הטילים של ציר ההתנגדות, וחשפה דגם של הטיל הבליסטי "ג'מאל 69".

2022/4/29 | 13:30

דובר נוג'בא בראיון לערוץ אל-מיאדין:

אכזריות היא סימן לחוסר האונים של ישראל / תפיסת העברת המלחמה לשטח פלסטין הכבושה

אלשמרי ראה בהמשך פשעי המשטר הציוני סימן לחוסר אונים נגד ערנות העם הפלסטיני, וקרא לקבוצות ההתנגדות לגייס את כל היכולות שלהן להעברת המלחמה לשטח פלסטין הכבושה.

2022/4/16 | 14:00