ההתנגדות האסלאמית נוג'באא


מזכ''ל נוג'בא בתום המלחמה בת 11 הימים:

על המתנחלים הציוניים לדעת שלעולם לא יהיו בטוחים / ברכות לעם הפלסטיני


אל-כעבי בירך את העם הפלסטיני ואת כל בני החורין בעולם לרגל ניצחון ההתנגדות נגד תוקפנות המשטר הציוני, ופנה למתנחלים ואמר להם: עליכם לעזוב את פלסטין במוקדם או במאוחר, ולדעת בוודאות שלעולם לא תהיו בטוחים.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, ביום שישי ב-21 במאי, מזכ''ל ההתנגדות האסלאמית נוג'בא פרסם הודעה בעמוד הטוויטר האישי שלו בעקבות הפסקת האש של המלחמה בת 11 הימים בעזה, ובירך את ההתנגדות האסלאמית הפלסטינית על ניצחונה בקרב נגד המשטר הציוני, המכונה "מבצע חרב הקודס".
אייתוללה "אכרם אל-כעבי" ציטט את הפסוק השביעי של סורת מוחמד בקוראן "הוי המאמינים, אם תושיטו עזרה לאלוהים, יושיט גם הוא עזרה לכם ויעמידכם איתן על רגליכם", וכתב: "לאחר שהודיתי לאלוהים הכל יכול על הניצחון וההצלחות האחרונים, אני מברך את העם הפלסטיני, כל בני החורין בעולם, ההתנגדות האסלאמית ותומכיה על הניצחון המכריע הזה.
הוא גם התייחס לפסוק השמיני של סורת אל-אסראא בקוראן, ולעג לאויב הציוני והוסיף: "אכן, אם הם יפעלו שוב, נתעמת איתם".
הבכיר בהתנגדות העיראקית תיאר את המתנחלים בשטחים הכבושים כ"אנשים שנעקרו על ידי המעצמות השחצניות מהמערב ומרחבי העולם לחיות במדינה שאינה שלהם".
שייח אכרם אל-כעבי אמר כי "השחצנים גירשו והרגו את העם המקורי של הארץ הזאת", וציין: על המתנחלים הציוניים לעזוב את פלסטין במוקדם או במאוחר. עליהם לדעת בוודאות שאין להם מקום בשטחים הכבושים ושלעולם לא יהיו בטוחים.
הוא הדגיש בסוף: "ההתנגדות העיראקית היא להוטה לקרב גדול ולשחרור המוחלט של פלסטין".