ההתנגדות האסלאמית נוג'באא


מזכ''ל נוג'בא הוציא הצהרה חדה:

המתפשרים עם ישראל הם "ראויים למוות" / נתמודד באותה רמה עם שכירי החרב של הנורמליזציה ובציונים


שייח אכרם אל-כעבי הוציא הודעה בה כינה את המתפשרים עם המשטר הציוני "ראויים למוות", והכריז: היחס שלנו לאנשים כאלה הוא כמו היחס שלנו לישראל. אנחנו נבצע את פעולותינו בפומבי ואיננו מפחדים מאף אחד בהקשר זה.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, מזכ''ל ההתנגדות האסלאמית נוג'בא פרסם הודעה בדף הטוויטר האישי שלו לאחר שאנשים מסוימים נתנו אור ירוק לנורמליזציה בין עיראק לבין המשטר הציוני.

אייתוללה "אכרם אל-כעבי" כתב כי "אלוהים אדירים הועיד לעם הפלסטיני ניצחון", והוסיף: על הבוגדים ושכירי החרב לא להיות באשליה שיוכלו לקדם פשרה עם הציונים בחברה העיראקית. שכירי החרב של השטן חייבים לדעת שאנחנו לא נסתפק רק בגנות, בדחייה או בהתנגדות לנורמליזציה של יחסים.

הוא הזהיר: לדעתנו, המתפשר עם ישראל – לא משנה מי יהיה - הוא "ראוי למוות", והיחס שלנו אליו הוא כמו היחס שלנו לציונים. אנחנו נבצע את פעולותינו בפומבי ואיננו מפחדים מאף אחד בהקשר זה.

מזכ''ל נוג'בא הוסיף: התבררה לכולם מטרת פעולותיהם של כמה בוגדים ושכירי חרב - שמייחסים את עצמם באופן כוזב למהפכנים ולתובעי זכויות העם העיראקי, אך מבצעים תכניות ציוניות מרושעות כמו הדלקת אש, טרור ושיבוש החיים - וברור מי עומד מאחוריו.

בסופו של דבר, שייח אכרם אל-כעבי ביקש מבני נוער עיראקיים משכילים ומודעים שלא להטעות על ידי שכירי חרב ממדינות עוינות לעיראק, והצהיר: הם ממומנים על ידי כמה כתובות מפוקפקות כדי לכוון לאחדות, לתרבות, לנדיבות ולמוסר הגבוה וגם לעצמאות ולפרנסה של עמנו.