ההתנגדות האסלאמית נוג'באא


הצהרת נוג'בא לציון יום הקודס העולמי:

לראשונה בהיסטוריה ישראל מבודדת / שחרור הקודס הוא המטרה של כל ירי ההתנגדות


ההתנגדות האסלאמית נוג'בא הוציאה הצהרה בה הדגישה כי הנשק של ההתנגדות ממשיך לירות במטרה לשחרר את הקודס, וכי הודיעה על בידודו חסר התקדים של המשטר הציוני.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, תנועת ההתנגדות האסלאמית נוג'בא הוציאה הצהרה לציון יום הקודס העולמי וכך הוקירה את רוחו העליונה של האימאם חומייני, מייסד האירוע ההיסטורית, והכריזה: האמונה שלנו בהבטחת אלוהים ועזרתו לא התערערה, והיום אנחנו רואים אותה קרובה יותר לעצמנו מכל יום אחר.

בהצהרה זו הדגיש נוג'בא את כישלון החישובים של תומכי ישראל בשדות הקרב, שהוביל למאמציהם לנהל משא ומתן עם ציר ההתנגדות, ואמר: בימים אלה, אנחנו רואים את המשטר הציוני בעמדה הגנתית, לראשונה בתולדותיו, וזה התוצאה של התבוסות הרצופות שלו נגד כוחות ההתנגדות בלבנון ובפלסטין הכבושה.

בהמשך ציינה תנועה זו: כחברי ההתנגדות האסלאמית בעיראק, מעולם לא פקפקנו בלגיטימיות של חזון הקודס ופלסטין, ולמרות כל המאמצים הכושלים של שכירי החרב של הציונות, כולל דאע''ש וקבוצות תכפיריות, עדיין אנחנו מכוונים נשק במטרה לממש את השחרור של מסגד אל-אקצא; וגם הנחישות שלנו להתמודד עם ארה''ב הכובשת, שרוצה להרחיק את הסכסוך מבעל בריתה, המשטר הציוני הכובש, לא פחתה.

ההתנגדות האסלאמית נוג'בא תיארה את המשטרים הערביים המתפשרים כבוגדים גמדים ופחדנים, ובהתייחסותה לשנאת האומה האסלאמית לישראל הוסיפה: ההבטחה לנפילת המשטר הכובש היא הבטחה אלוהית בספר שאין בו שקר, ומי שמכחיש את ההבטחה הזאת הוא כמו אדם שמאמין בחלק אחד של הספר הזה וכופר בשני.

בסופה של ההצהרה, תנועת נוג'בא כינתה את גנרל סולימאני "שהיד הקודס", ובירכה את הלוחמים המאמצים בגבולות פלסטין ואת השהידים של שחרור הקודס הקדושה, והביעה אמון כי הדור הנוכחי, בעזרת השם, יהיה עד למימוש ההבטחה לניצחון בעתיד הקרוב.