בשיתוף ההתנגדות האסלאמית נוג'בא;

הכנס "אמנות מחויבת לתמיכה בקודס הנכבדת" יתקיים בטהראן ובמסגרתו יוענקו פרסי "פסטיבל הקריקטורה של יום הקודס"

הכנס הבינלאומי "אמנות מחויבת לתמיכה בקודס הנכבדת" יתקיים בשיתוף משרד הנציגות של ההתנגדות האסלאמית נוג'בא באיראן, כמו גם מוסדות מהרפובליקה האסלאמית ומדינות שונות, וישתתפו בו אליטות ממדינות אחרות.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, במקביל ליום השנה ה-44 למסירת השגרירות של המשטר הציוני באיראן לעם הפלסטיני לפי פקודתו של האימאם חומייני (ז''ל) יתקיים הכנס "אמנות מחויבת לתמיכה בקודס הנכבדת" בטהרן, וירצו בו ד"ר "מוחמד מהדי אסמאעילי" שר התרבות וההכוונה האסלאמית, האייתוללה "מוחמד חסן אחתרי" ראש הוועדה לתמיכה במהפכה האסלאמית של העם הפלסטיני בלשכת הנשיאות, ומר "אברהים אל-דיילמי" שגריר הרפובליקה של תימן באיראן.

כנס זה יאורגן על ידי "הוועדה לתמיכה במהפכה האסלאמית של העם הפלסטיני בלשכת הנשיאות האיראנית" ובשיתוף משרד הנציגות של ההתנגדות האסלאמית נוג'בא באיראן ומוסדות ממדינות שונות, וישתתפו בו אליטות ממדינות אחרות.

כמו כן, בכנס זה יוענקו פרסי "פסטיבל הקריקטורה הבינלאומי השלישי של יום הקודס העולמי" לזוכים.

אירוע זה יתקיים ביום שני, 20 בפברואר 2023, בין השעות 18:00-14:30 באולם התרבות והאמנות של מגדל אזאדי בטהרן.

"ההתנגדות האסלאמית נוג'בא בעיראק", "אסיפת אהל אל-בית העולמית (עליהם השלום)", "תיאר אל-וופא בבחריין", "מרכז המהפכה האסלאמית לתרבות ולאמנות", "סוכנות הידיעות אבנא", "מרכז השהיד פאדל למחקרים אסטרטגיים בעיראק" ו"רשת ספיר" הם בין השותפים של "הוועדה לתמיכה במהפכה האסלאמית של העם הפלסטיני בלשכת הנשיאות האיראנית" בארגון האירוע הבינלאומי הזה.

ראוי לציין כי הקריאה לפסטיבל הקריקטורה הבינלאומי השלישי של יום הקודס העולמי הוכרזה בחודש הרמדאן הקדוש בשנה שעברה, והשתתפו בו מספר משמעותי של אמנים מ-48 מדינות בעולם.

החדשות האחרונות