ההתנגדות האסלאמית נוג'באא


דובר נוג'בא:

הדרך היחידה לגרש את ארה''ב היא התקפות מתמדות של ההתנגדות / לקחים מהאידאולוגיה של סולימאני


המהנדס "נצר אלשמרי", בהתייחסותו לחלק מלקחים מהאידאולוגיה של השהיד סולימאני, הדגיש כי הדרך היחידה לגרש את הכובשים מהמדינה היא המשך ההתקפות האנטי-אמריקניות של ההתנגדות העיראקית.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, בראיון בלעדי לסוכנות הידיעות של הרפובליקה האסלאמית (אירנא), הדובר הרשמי של ההתנגדות האסלאמית נוג'בא שיבח את גבורותיהם של השהידים סולימאני ואל-מוהנדס, ותיאר את שני המפקדים המנוחים כמקור המורל וכמאמן האמונה של לוחמי ציר ההתנגדות.

המהנדס "נצר אלשמרי" מתח ביקורת על הפוליטיקאים הבזויים המונעית את גירוש הכובשים מעיראק, והדגיש כי האמריקנים אינם מבינים דבר מלבד שפת הכוח והדרך היחידה לגרש אותם היא ההתקפות המתמדות של ההתנגדות.

הוא גם כינה את המשטרים הערביים המתפשרים "בוגדים ומושחתים", והצהיר כי עיראק לעולם לא תצטרף לפרויקט המביש של נורמליזציה עם המשטר הציוני.

פרטי הראיון הזה הם כדלקמן:

 

שנה חלפה מאז מות הקדושים של חאג' קאסם סולימאני ואבו מהדי אל-מוהנדס, שני מפקדים בכירים בחזית ההתנגדות האסלאמית. אנא להביע את דעתך לגבי השפעות חייהם ומות הקדושים של שני השהידים היקרים הללו.

מפקד האיסלאם, "חאג' קאסם סולימאני", היה למעשה מפקד השדה הראשי של ציר ההתנגדות החל פלסטין, עבור דרך לבנון, סוריה, עיראק, תימן ועד אפגניסטן, ופעילותו לא הייתה מוגבלת רק לרפובליקה האסלאמית של איראן, אלא הוא חצה את גבולותיה והיה לו נוכחות פעילה בכל שדות הקרב של כוחות השחרור נגד היהירים, הכובשים והמדכאים.

השהיד אבו מהדי אל-מוהנדס היה הולך גם הוא בעקבותיו. המפקדים הנכבדים הללו לא היו מפקדים צבאיים שתכננו פעולות בחדרי מלחמה מוגנים, אלא מפקדים מוחמדיים ועלאוויים שהיו נוכחים בחזית שדה הקרב, ומעולם לא היו קמצנים בהקרבת חייהם כדי להגן על המוג'אהדין. זה הביא להשפעה הגדולה ביותר ולברכות הרחבות ביותר בשדה הקרב, מכיוון שבנוכחות אחד מהם או שניהם, הייתה מתחזקת הנחישות של המוג'אהדין וההירואיות הייתה רותחת בדמם, עד כדי כך שלפעמים אפילו היו שוכחים לבקש את הציוד הדרוש למבצע והיו נעים במהירות לעבר שדה הקרב עם הכי פחות ציוד.

לקיומם לא היה רק ההיבט של מתן רוח צבאית והרואית, אלא גם מקור האמונה, החנוך והמחשבה עבור הלוחמים; קיבולת ששני השהידים הגדולים הללו לא הזניחו אפילו במצבים הקשים ביותר, ותמיד המליצו ​​על התפילות והתחנונים שצוטטו מהאימאמים (עליהם השלום). כך נצחונות גדולים הושגו בשדות קרב שונים, למרות הפלישה הנרחבת של האויבים ועוצמת הסכסוך.

אם חייהם היו בית ספר ואידאולוגיה, מות הקדושים שלהם נתן אלף לקחים, כי מות הקדושים הזה היה בחירה אלוהית שחשפה את כיעור פשע הפולשים. ישנן השפעות גדולות ועמוקות לעלייה השמימית הזו, כך שהעולם לאחר מות הקדושים של שני האנשים הגדולים הללו שונה מהעולם שלפניו, ובזכות ברכת הדם הטהור הזה, נראה תוצאות נהדרות בעתיד הקרוב.

 

הדרישה לגירוש המחבלים האמריקנים מעיראק הייתה אחת התגובות למות הקדושים של חאג' קאסם ואבו מהדי דרך החלטת הפרלמנט העיראקי, שלמרבה הצער לא יושמה עד כה. אנא לציין את הסיבה לעיכוב ואת הדרכים לזרז את מילוי דרישה זו.

יש רק סיבה אחת לעיכוב זה: פוליטיקאים מושפלים מול רצון ארה''ב שמקימים ממשלות נחותות יותר מעצמם.

הם רואים את קיומם תלוי בקיומם של האמריקנים, כי הם ניתקו את הקשר עם העם שלהם, וחומדים שהכובשים יתנו להם אגורה מהעושר שהם גוזלים ממדינה זו.

הדרך היחידה לגרש את האמריקנים היא התקפות מתמדות של ההתנגדות, כי ארה''ב אינה מבינה דבר מלבד כוח. אף אחד לא צריך לשים לב להמולת התקשורת האמריקנית. ככל שהם יהיו יותר, כך תהיה יותר התנגדות, ובעזרת השם הם יסוגו בקרוב וישאירו את שכירי החרב העלובים שלהם לבד בזירת העונש. גם העם לא יסלח על פשעיהם.

 

טראמפ מנסה בתום כהונתו להכריח את מדינות ערב להתפשר עם המשטר הציוני. בהקשר זה, ארבעה משטרים ערביים התפשרו עם ישראל, וייתכן שמשטרים ערביים אחרים יצטרפו לרכבת זו. מה המסר שלך למשטרים הערביים האלה? האם אתה חושב כי גם הרשויות העיראקיות יעלו על רכבת הפשרה עם המשטר הציוני? מה המסר של נוג'בא לאלה שחולמים את החלום הזה בעיראק?

ראשית עלי לומר כי עיראק לעולם לא תיצור יחסים עם המשטר הציוני. ארץ עלי, חוסיין ואבו אל-פדל (עליהם השלום) היא טהורה יותר מזה שתזוהם על ידי המתפשרים. כל מי שיבקש להיכנס לביצה הזו יגיע לסוף דרכו במו ידיו. הפתיחה האולוהית והגשמת ההבטחה האולהית יהיו מארץ זו, ומי שיש לו מעט אמונה לא יפקפק בכך.

אך המשטרים הקטנים במפרץ הפרסי לא רק התפשרו עם ישראל, אלא נוצרו כדי להנציח את חייו של המשטר הכובש הפלילי הזה, וכל מה שקרה לאחרונה רק חשף את מה שנעשה בסתר. הם רק חשפו את היחסים שהסתירו במשך שנים, והשליכו את עצמם לתוך ביצה של השפלה. זה גורם לכך שהעמים ידחו אותם, ולא ישאירו להם דרך בריחה וההיסטוריה של האומה תקלל אותם; היסטוריה שהם זיהמו בבגידה, בטרור ובשחיתות.

 

מה המסר של מות הקדושים של חאג' קאסם ואבו מהדי עבורנו ועבור אויבי האיסלאם?

לשהיד חאג' קאסם סולימאני היו הצהרות חשובות על הנושא שאם מישהו לא יחיה כמו שהיד בעולם, לא יהיה לו מות הקדושים. מות הקדושים של חאג' קאסם סולימאני נתן לקחים גדולים ביותר לחופשים, כפי שחייו היו מאלפים לכל המוג'אהדין ולאלה ההולכים בדרכו של האימאם חוסיין (עליו השלום). למדנו ממנו שיציבות האמונה נכתבת בדם לפני מילים, ומגני המקדשים חייבים לעקוב אחרי אבו אל-פדל אל-עבאס (עליו השלום) ולהיות מוכנים שידיהם ינותקו וגופם ייחתך לחתיכות למען האל.

גם למדנו מהשהיד סולימאני כי ככל שהדרכים מתפצלות יותר, לא תהיה דרך קרובה יותר לאלוהים מלבד דרכו של האימאם מהדי וסגנו, גם אם האויבים יפעלו כנגד הדרך המוצקה; כי כל מי שישאף למטרה, לא משנה כמה זמן זה ייקח, הוא ישיג את מטרתו; וכך הוא הגיע למות הקדושים לאחר ארבעים שנות ג'יהאד.

למדנו ממנו שלמרות שהאויבים יכולים לקחת חיי אדם בדרכים הגרועות ביותר, אסור לנו לאפשר להם לקחת את האמונה שלנו; כי ננצח בזכות האמונה שכוחה נובע מאלוהים אדירים. הפתיחה והניצחון קרובים, וכל אדם בעל תובנה יראה אותם.