ההתנגדות האסלאמית נוג'באא


מזכ"ל נוג'בא בפגישה עם היועץ הבכיר של המנהיג העליון

יש לנו קשרים חזקים עם ההתנגדות הפלסטינית / השמדה מוחלטת של ישראל במקרה של התחלת מלחמה כלשהי


שייח' אכרם אל-כעבי הודיע בפגישה עם ד"ר וולאייטי על היחסים החזקים של תנועת נוג'בא עם קבוצות ההתנגדות הפלסטיניות והדגיש כי המשטר הציוני יסמן את הסוף שלו במקרה שייכנס למלחמה כלשהי.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, מזכ"ל ההתנגדות האסלאמית נוג'בא נפגש ביום שלישי בטהרן עם היועץ הבכיר של המנהיג העליון בעניינים בינלאומיים.

שייח' אכרם אל-כעבי הצביע בפגישתו עם ד"ר וולאייטי ללחץ של מערכת הבחירות של טראמפ על ממשלות האזור להתפשר עם המשטר הציוני וציין: הגל האנטי-אסלאמי והשפלה הזה הגיע אפילו לעיראק; במידה שחלק מפוליטיקאים המזוהים עם דאע"ש ושכירי חרב התייחסו לסוגיית נורמליזיציה ביחסי בגדאד - תל אביב ויצרו לישראל שגרירות וירטואלית.

הוא ציין כי ההתנגדות העירקית ונוג'בא יעמדו כנגד מדיניות הנורמליזציה של היחסים עם המשטר הציוני. יש לנו קשרים חזקים עם קבוצות פלסטיניות וקודס הוא הסיסמה של ההתנגדות; לכן לא נמנע מהפלסטינים שום עזרה ותמיכה.

מזכ"ל נוג'בא גילה את הגעתם של משלחות ישראליות לעירק  בכיסוי של אזרחי ארה"ב והבהיר: זהו איום ברור על עירק, איראן, האזור והמוסלמים שגורמים ביטחוניים של המשטר הציוני יסעו לבגדאד עם דרכונים מערביים, יסעו בחופשיות במדינה וייפגשו עם אנשים.

שייח' אכרם אל-כעבי הדגיש על חולשתו והדרדרותו של המשטר הציוני והוסיף: אנחנו מאמינים שאם ישראל תיכנס למלחמה כלשהי, בטעות זו תסמן את הסוף שלה, וקבוצות ההתנגדות הפלסטיניות, לבנון, עיראק ואיראן יגיעו לקודס ואז, כפי שהבטיח המנהיג העליון, נתפלל בקודס.

לאחר מכן, הוא ציין את התפקיד ההרסני של משטרי סעודיה ואיחוד האמירויות באזור ובעירק והצהיר כי מוחמד בן סלמאן יורש העצר הסעודי מנהל את המלחמה בתימן, מסית את המצב בלבנון, ותומך מדאע"ש ויתר קבוצות הטרור בסוריה ובעירק. התיק של עירק הועבר למוחמד בן זאיד יורש העצר של איחוד האמירויות על ידי דונלד טראמפ נשיא ארה"ב, ויש לו משימה להשתמש בשירותי המודיעין כדי לעודד פילוג וחוסר יציבות בעירק.

המפקד הבכיר של ההתנגדות העירקית הזהיר: אנלנו רואים את ידה של ארה"ב וישראל מאחורי הרעות של ערב הסעודית ושל איחוד האמירויות והלהבה של כל המהומות האלה תיפול בסופו של דבר על חייהם של חייליהם.

בסוף דבריו תיאר אל-כעבי את דמם של השהידים כמנורה זוהרת לדרך המאבק ואמר: הודות לדמם של השהידים כמו חאג' קאסם סוליימאני, חזית ההתנגדות התאחדה והתרחבה. כעת ההתנגדות אינו מוגבלת למדינה אחת, וזרעיה גדלו בעירק, בערב הסעודית, בסוריה, בפקיסטן וכו'.