אל-כעבי בראיון עם הרשת אל-מיאדין:

הקמת צבא שחרור הגולן אינה פעולת תעמולה, אלא היא המטרה האמיתית של נוג'בא

מזכ"ל ההתנגדות האסלאמית נוג'בא הצהיר בראיון עם ערוץ אל-מיאדין: הקמת חיל שחרור הגולן אינה פעולה תקשורתית, אלא שהיא המטרה האמתית של הקבוצה.

ביום שבת ב-21 במרס 2017, מזכ"ל ההתנגדות האסלאמית נוג'בא בראיון עם הרשת "אל-מיאדין", בהתייחסות לפרסום החדשות על הקמת צבא שחרור הגולן ולהשתקפותה הנרחבת בכלי התקשורת המהימנים בעולם, אמר: לאחר פרסום החדשות, כלי התקשורת התומכים בטרוריסטים ובמשטר הציוני הכובש ניסו להציג אותן כלא-ריאליות וכתעמולתיות.

אייתוללה "אכרם אל-כעבי", באומרו כי אפילו הרשתות הישראליות הרגישו מאוימות על ידי פרסום החדשות על הקמת הצבא המאומן והמצויד לשחרור הגולן, הצהיר: לאור רבוי החוויות בשדות והיכולות הצבאיות של ההתנגדות האסלאמית נוג'בא, הקמת צבא שחרור הגולן אינה פעולת תעמולה אלא היא המטרה האמיתית של קבוצת ההתנגדות.

הוא הגדיר כמשוגעים אותם שחושבים כי המשטר הציוני הישראלי הוא כוח גדול, והדגיש: ישראל חלשה יותר מקורי העכביש. להתנגדות האסלאמית יש יכולת להתמודדות עם ציר הרשע ולהשמדת המשטר הציוני הכובש.

המפקד הבולט בגיוס העממי בעיראק הכריז כי "סוף קיומו של ארגון הטרור התכפירי דאע''ש במדינת עיראק הוא קרוב", ואמר: "חסידי דאע''ש המדיניים בעיראק מקיימים ישיבות עם סוכנויות הריגול הערביות והאמריקניות, לאחר כישלון כל אחת  מתוכניותיהם.

אל-כעבי הוסיף: נכשלו התוכניות של מדינות המפרץ לתמיכה בדאע''ש.

הוא תוך התייחסותו לכך שבחודש הזה כולם ישמעו חדשות על הניצחון המוחלט במוסול, הצהיר: לאחר תום הקרב במוסול, נפעיל את מבצע לשחרור "אל-חוויג'ה", "מכחול" והחוף המזרחי של "שרקאת".

מזכ"ל ההתנגדות האסלאמית נוג'בא, בחלק אחר של דבריו, תיאר את "ארביל" כמקור הריסה בעיראק, ואמר: לדאע''ש יש בסיסים בארביל בכותרים שונים ובצורות שונות.

שייח' אכרם אל-כעבי, תוך ביקורה בניסיונות ארה''ב להחרמת הניצחונות של העם העיראקי, הביע: כלי התקשורת הערביים-מערביים עשו את כל שביכולתם כדי לרשום בשם האמריקנים את הניצחונות האחרונים של עיראק.

שייח' אכרם אל-כעבי הצהיר: לא ניתן לאף אחד להחרים את ניצחונותו של העם העיראקי. האמריקאים פלשו במבצע הצבאי, במקום לסייע לכוחות העיראקיים.

החדשות האחרונות