ההתנגדות האסלאמית נוג'באא


דובר נוג'בא:

פלסטין ישנה ומתעוררת עם טילי סולימאני / הכרזה על נכונות לנוכחות ישירה בשדה הקרב נגד ישראל


אלשמרי ציין כי כיום פלסטין ישנה ומתעוררת עם טילי גנרל סולימאני, והכריז כי העם העיראקי וההתנגדות העיראקית מוכנים לנוכחות ישירה בשדה הקרב נגד ישראל.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, בראיון בלעדי לסוכנות הידיעות "פארס", הדובר הרשמי של ההתנגדות האסלאמית נוג'בא הדגיש כי נפילת המשטר הציוני הפכה לאמונה רווחת, שבנוסף לאומה  האסלאמית, גם הציונים עצמם כבר הבינו אותה.

המהנדס "נצר אלשמרי" תיאר את שליטי המשטרים הערביים המתפשרים כעמיתים של ישראל, שקיומן קשור לקיומו של המשטר הציוני.

הוא שיבח את העמידה של ההתנגדות הפלסטינית כנגד האויב, והצהיר כי העם העיראקי מוכן לתמוך בה בכל הכוח.

הטקסט המלא של שיחה זו הוא כדלקמן:

 

73 שנה לאחר יום הנכבה (15 במאי 1948), האם החלה הספירה לאחור לנפילת המשטר הגזעני והטרוריסטי, המבוסס על כיבוש, התנחלות, קולוניאליזם ורצח עם?

בין היתר, מי שדיבר בעניין זה יותר מאחרים הוא המנהיג העליון של איראן (שאלוהים יגן עליו). ישנם גם מחקרים מדעיים בעלי ערך רב בתחום זה, שכולם מדברים על השמדתו הממשמשת של המשטר הסרטני המרושע הזה.

אך אחד הסימנים החשובים ביותר לירידת המשטר הציוני הוא המנטליות והאמונה הלבבית של כל המוסלמים המאמינים כי משטר זה ללא ספק יושמד. גם האמונה האינטלקטואלית והלבבית של הציונים עצמם היא שמשטרם יכול להישמד.

לכן, מה שמסוכן יותר מאשר ייהוד הארץ הזאת הוא ייהוד המוח של המוסלמים על מנת לקבל את קיומו של המשטר הציוני ולשכוח את חזון פלסטין. מה שמהפכתו של האימאם חומייני, הנהגתו של המנהיג העליון של המהפכה האסלאמית, הנהלת שדה הקרב הבולטת ואומץ השהיד המכובד של האיסלאם, חאג' קאסם סולימאני, כמו גם חיזבאללה המנצח והמזכ''ל החכם שלו, סייד חסן נסראללה, הביסו אותו. סייד חסן נסראללה היה מי ששבר את המיתוס שצבא ישראל הוא בלתי מנוצח.

כמו כן, ההתנגדות הפלסטינית, שבחרה בדרך הנכונה, השיגה הצלחות גדולות, ובזכות דם השהידים והסולידריות של ציר ההתנגדות הושגו ניצחונות גדולים. לכן ניתן לומר כי אנחנו עדים לתחילת סוף הקיום של המשטר הציוני, לא משנה מה תהיה התוצאה של הקרב הנוכחי.

 

פורסמו ידיעות על הצעה של איחוד האמירויות הערביות לנתניהו לשלוח שכירי חרב שנלחמו בתימן ובסוריה; כדי להשתמש בהם בהתקפה קרקעית ברצועת עזה, כפי שהבטיחו הציונים. איחוד האמירויות הייתה מעורבת גם בהפצצה האווירית בעזה. איך אתה מעריך את הפעולות הללו ומה המסר שלך ל"אאל-נהיאן"?
המשטרים במדינות המפרץ הם כלים שנוצרו על ידי הקולוניאליסטים באזור בכדי להגן על האינטרסים שלהם ולעזור להם להשיג את יעדיהם הנפשעים. אחד האינטרסים החשובים ביותר שלהם באזור הוא תמיכה במשטר הציוני. שליטי איחוד האמירויות הערביות וערב הסעודית יודעים קודם כל שקיומם קשור לקיומו של משטר זה, ואם יושמד המשטר הציוני, ייענה הצורך של מדינות שחצניות בהם. לכן, זה לא נשלל; אף על פי שזה לא בדיוק מבצעי כעת, בית סעוד ואאל-נהיאן היו בדרך כלל באותו חזית ביחד המשטר הציוני מאז הקמתו.

כמובן שהפעם כל האזור נמצא בנקודה היסטורית חשובה, ואולי יהיה להם מעט זמן לחזור לאלוהים, לעם ולאומה שלהם. אך הם עשויים לשנות את התנהגותם, אם כי זה נראה לא סביר. אך אם יפוג המועד האחרון, לא תהיה דרך חזרה.

 

איך אתה מעריך את השינוי במאזן הכוחות בין ישראל להתנגדות, ומה עומד מאחורי שינוי זה?

אנחנו בהתנגדות האסלאמית מאמינים כי נמצאים על סף שינוי משמעותי במאזן הכוחות בעולם בכלל ובאזור מערב אסיה בפרט. כל מי שיכול להוכיח את עצמו כיום כשחקן מרכזי בפוליטיקה העולמית או האזורית יוכל להמשיך למלא את התפקיד הזה לפחות במשך 40 השנים הבאות, וזה מה שהוכיחה ההתנגדות האסלאמית בלבנון, בעיראק, בתימן ובאיראן (כמנהיג ציר זה).

היום ההתנגדות הפלסטינית הוכיחה שהיא נכנסה לשדה הקרב כשחקן גדול, חשוב ומשפיע; עד כדי כך שהיא יוצרת בהלה בלב האויבים ומנטרלת את כל מחסני הנשק שלהם ומעשיהם המרושעים.

כיום פלסטין ישנה ומתעוררת עם טילי "סולימאני" שמשוגרים על ידי ההתנגדות. טילים אלה פוגעים בכל השטחים הכבושים והאויב לא מצליח למצוא דרך החוצה; מכיוון שכיפת הברזל לא הועילה לו והוא לא הצליח להגיע למסקנה בדבר מתקפה קרקעית ברצועת עזה.

מספר הטילים ששוגרו על ידי ההתנגדות עולה כעת על 2,000, ואם האויב יפתח במבצע גדול, זה יביא לאלפי הרוגים.

לכן, כפי שאמרתי בהתחלה, אנחנו עדים כעת לתחילת הסוף של המשטר הציוני; ובמקביל, אנחנו עדים לסימנים לניצחון ולירידת ההגמוניה האמריקאית באזור.

 

מה קרה שהמשטר שהיה מאיים על כל מדינות ערב לפני שנת 2000 אינו מסוגל כעת להתעמת עם גדודי "קודס" ו"קסאם "?

ראשית, מסורת הטבע היא שמסירה כל תופעה לא רצויה מהמחזור. המשטר הציוני נושאת אלמנטים של הרס, משום שהוא כמו גידול סרטני שיש להישמד.

שנית, על פי ההיבט האידיאולוגי והיסודות האינטלקטואליים של חברת האויב, כבר התגבש הרעיון של השמדת המשטר הציוני במוחם של כל אחד מהם; לעומת זאת, ניתן לראות בצד השני שתומכי ההתנגדות - ואכן כל מדינות ערב - רואים בפלסטין זכות גזולה שתחזור במוקדם או במאוחר לבעליה המקוריים.

הנהגת ציר ההתנגדות והשהיד הגדול שלו, "חאג' קאסם סולימאני" חיזקו את המוטיבציה הזאת באמצעות העברת נשק וניסיון ואימונים צבאיים; כך שההתנגדות הפלסטינית, שבעבר הייתה מתגוננת באבנים, השיגה כעת את הכוח לכוון את כל השטחים הכבושים באמצעות טילים, להפחיד את המשטר הישראלי ולנטרל את כל איומיו.

 

איזה מסר העביר העם העיראקי, שתמך אתמול בעם הפלסטיני באמצעות הפגנת המונים, לנתניהו ולשכירי החרב שלו ברחבי האזור?
העם העיראקי הוא אחד העמים שיש להם הכי הרבה שיתוף פעולה עם סוגיית פלסטין ודיכוי העם הפלסטיני.

למרות המדיניות של מלחמות חסרות תועלת, כיבוש, מצור כלכלי, קבוצות טרור והזרם החשוד שהטילה שגרירות ארה"ב על עיראק, רוח העם הזה עדיין נשמר.

העיראקים דוחים פשרה, כניעה וייהוד המחשבה של המוסלמים, והם מוכנים לתמוך בפלסטין בכל הכוח, מכלי נשק והעברת ניסיון ועד נוכחות ישירה בשדה הקרב.

העם העיראקי מתנגד לכל נורמליזציה עם ישראל ועומד כנגד הטריקים המרושעים של האויב.