ההתנגדות האסלאמית נוג'באא

חדשות

דובר נוג'בא: 

שר החוץ העיראקי שומר על האינטרסים של וושינגטון 

בתגובה לדבריו של שר החוץ העיראקי לפיהם בגדאד זקוקה לנוכחות כוחות הקואליציה, הדגיש אלשמרי: לכוחות הביטחון הצבאיים במדינה יש היכולת הדרושה לשמור על הריבונות ולסכל איומים, ופואד חוסיין מייצג את רצון הכובשים האמריקניים. 

מנהיג המוסלמים בעולם:

פלסטין שלפה את "חרב הקודס" מנדן, והביסה את התוקפן/ האזור האסלאמי כולו הוא זירה להתקוממות של ההתנגדות נגד הרעות של ארצות הברית ובעלי בריתה

אייתוללה חמינאי הצהיר בהודעה לרגל תקופת החג': ההבטחה האמיתית של אלוהים היא ניצחון הלוחמים למען אלוהים: "אם תושיטו עזרה לאלוהים, יושיט גם הוא עזרה לכם ויעמידכם איתן על רגליכם". התוצאה הראשונה של מאבק זה היא למנוע מארה''ב ומדכאים בינלאומיים אחרים להתערב ולבצע מעשי רוע במדינות האסלאמיות, בעזרת השם.

הדובר הרשמי של תנועת נוג'בא:

תגובת ההתנגדות העיראקית לכל מתקפה ממוצא כלשהו היא לפגוע בעמדות ארה"ב / הכרזה רשמית על אי עמידה בהבטחות הממשלה הזמנית

אלשמרי הכריז רשמית בשיחת טלוויזיה כי ההתנגדות העיראקית כבר אינה רואה את עצמה מחויבת להבטחות של הממשלה הזמנית, ובתגובה להתקפות שכירי החרב של ארה"ב, היא תפגוע בעמדות האדון שלהם.

מזכ''ל נוג'בא:

המילה האחרונה היא שלנו בשדה הקרב / קריאה לגופים צבאיים בעיראק להצטרף להתנגדות

אייתוללה אל-כעבי קרא לכל הגופים הצבאיים לתמוך בהתנגדות בהשבת הריבונות והשלמות הטריטוריאלית של המדינה, והבטיח לכובשים המרושעים כי המילה האחרונה היא להתנגדות הצבאית בשדה הקרב, והיא תהפוך את עיראק לגאה.

העיתון הגרמני "בילד":

האיום הנשקף מארסנל הטילים של נוג'בא נגד ישראל הוא רציני / ההתנגדות העיראקית נכנסת עם טילים ומל"טים למלחמה אפשרית

עיתון גרמני, שבעל תפוצה גבוהה, הזהיר מפני האיום הרציני הנשקף מארסנל הטילים של נוג'בא נגד המשטר הציוני, והביע דאגה מהמוכנות של קבוצות ההתנגדות העיראקית להשתמש בטילים מדויקים ובמל"טים ארוכי טווח כדי לפגוע בישראל.

דובר נוג'בא:

אנחנו מחכים לקריאה של דמשק להיכנס למבצע לשחרור הגולן/ התקפה באמצעות חטיבה מיוחדת וכלי נשק מתאימים

המהנדס אלשמרי הודיע על הצטיידותה של החטיבה המיוחדת לשחרור הגולן בכלי נשק מתאימים להכות את האויב הציוני בעומק השטחים הכבושים, והכריז כי לוחמי נוג'בא מוכנים להיכנס למבצע בכל פעם שממשלת סוריה תבקש.

חשיפת הספר של נוג'בא תחת הכותרת "הגולן" בנוכחות בכירים מקומיים וזרים בארמון הנשיאות באיראן

הספר "חשיבותו של אזור רמת הגולן האסטרטגי מבחינת הביטחון וההישרדות של ישראל" יצא לאור על ידי מכון אבנאא אל-רסול, בשיתוף המשרד הפוליטי של ההתנגדות האסלאמית נוג'בא באיראן והוועדה לתמיכתה במהפכה האסלאמית של העם הפלסטיני, ובטקס חשיפת הספר הזה השתתפו יועצים למנהיג העליון ולנשיא, שגרירי פלסטין וסוריה, נציגי קבוצות ההתנגדות וקבוצת בכירים בממשל.