ההתנגדות האסלאמית נוג'באא

הפוסטים האחרונים

דובר נוג'בא בראיון לרשת אל-סומריה:

תיעדנו אי-סדרים בבחירות / קריאה לסמכות הדתית ולמנהיגות המדינית להגיע להסכמה / התקפה מוחלטת על ארה''ב אם לא תיסוג מעיראק עד סוף 2021

אלשמרי ציין את תיעוד אי-סדרים בבחירות ואת קריאה לסמכות הדתית ולמנהיגת המדינית בעיראק להגיע להסכמה כדי להתגבר על המשבר, והודיע על התקפה מוחלטת של ההתנגדות על הכוחות האמריקניים אם לא יעזבו את המדינה עד סוף השנה.

הדובר הרשמי של התנועה בראיון לניוזוויק:

ארה''ב הולכת ויורדת וכוחן של יריבותיה הולך וגדל / המניע של נוג'בא להיכנס למלחמה בסוריה

אלשמרי הסביר את הסיבות לכניסת תנועת ההתנגדות האסלאמית נוג'בא למלחמה בסוריה, הביא עדויות לירידה בכוחה ובהשפעתה הגלובלית של ארה"ב, ותיאר את כוחן הגדל של יריבותיה של וושינגטון.

דובר נוג'בא בראיון לסוכנות הידיעות מהר:

אחוז ההשתתפות של העיראקים בבחירות צפוי להיות גבוה הודות לעידוד על ידי הסמכות הדיתית / תבוסה כבדה של פרויקטים של ריאד ואבו דאבי בעיראק

אלשמרי הדגיש כי העם העיראקי יציית להנחיות הסמכות הדתית ותהיה לו השתתפות נרחבת בבחירות, ודיבר בביטחון על התבוסה הכבדה של תוכניות משטרי ערב הסעודית ואיחוד האמירויות להתערב במדינה הזאת.

נסיעת שיירות הארבעין מטורקיה ומאזרבייג'ן לעיראק תחת מטריית התמיכה והאבטחה של נוג'בא + תמונות

מאז 2016, ההתנגדות האסלאמית נוג'בא לקחה האחריות של התארגנות אלפי עולי רגל בשיירות מטורקיה ומאזרבייג'ן לעיראק בתקופת העלייה לרגל לארבעין החוסייני, על ידי מתן כיסוי ביטחוני מלא מרגע כניסתם ועד יציאתם מהמדינה.

להבת ההתנגדות

המהנדס נצר אלשמרי הדובר הרשמי של ההתנגדות האסלאמית נוג'בא: הגעת משלוח הדלק הראשון מאיראן ללבנון היא הישג חדש להתנגדות ולעם הלבנוני. איראן הוכיחה שהיא בת ברית חזקה וכנה.

ברכות לנוג'בא ולשיח אכרם אל-כעבי מתוך המנהרות הצבאיות בעזה

מצלמת הווידאו של נוג'בא נכנסה לראשונה לאחת המנהרות התת קרקעיות בעזה וערכה ראיון בלעדי עם הדובר הצבאי של ההתנגדות האסלאמית "כטאיב אל-מוג'אהדין". בראיון הזה, הודה דובר כתאיב אל-מוג'אהדין, "אבו בלאל", לנוג'בא על עמדותיו והדגיש כי ישראל תהיה פגיעה יותר במלחמה כוללת עם נוכחות כל קבוצות ההתנגדות.