ההתנגדות האסלאמית נוג'באא


דובר נוג'בא:

ההתנגדות העיראקית, בניגוד למשרד החוץ, לא תוטעה על ידי ארה''ב


אל-כעבי אמר כי "ההצהרה המשותפת של משרד החוץ העיראקי ומשרד החוץ האמריקני אינה מבטיחה את נסיגת וושינגטון מאדמת ושמי המדינה", והצהיר: הונאה זו תהיה שימושית רק לעצמם, וההתנגדות תהיה יציבה עד לשחרור מוחלט של עיראק.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, מזכ''ל ההתנגדות האסלאמית נוג'בא פרסם הודעה בעמוד הטוויטר האישי שלו בה בירך לרגל עיד אל-גאדיר, והכריז: במקביל לאירוע זה, אני מדגיש כי כל אינטראקציה עם ארה''ב המשקרת והמתעתעת אינה מועילה אלא באמצעות שפת הכוח.
שייח אכרם אל-כעבי תיאר את ההצהרה המשותפת של משרד החוץ העיראקי ומשרד החוץ האמריקני כחסרת ערך, והסביר: הצהרה זו אינה מבטיחה במפורש את הנסיגה המעשית של כוחות אמריקניים מצפון לדרום וממזרח למערב בעיראק, כמו גם מאדמת ושמי מדינה זו.
הוא גם כינה את שינוי הכותרת של הכוחות הכובשים הזרים מלוחם ליועץ "טריק כוזב", והוסיף: הונאה זו תהיה שימושית רק לעצמם, והעיראקים הפטריוטיים לעולם לא יוותרו על הסוגייה הזאת.
בתום הודעתו הצהיר מזכ"ל נוג'בא: עמדתנו והתנגדותנו יהיו יציבות ואיתנות עד לשחרור מוחלט של מדינתנו האהובה ולהשבת הריבונות העיראקית ולעריכת חגיגת ניצחון גדולה.