ההתנגדות האסלאמית נוג'באא


המסר של נוג'בא בהתכנסות הגדולה של תומכי הקודס:

מאזן הכוחות העולמי עוצב מחדש בקרב חרב הקודס/ העם העיראקי גדל על ידי דחיית ארצות הברית וישראל


בעצרת רחוב מפוארת לתמיכה בהתנגדות האסלאמית הפלסטינית בבירת עיראק, דובר תנועת נוג'בא התייחס לצמיחתם של בני ארצו על ידי הסיסמה "לא לארצות הברית ולישראל", והודיע על עיצוב מחדש של מאזן הכוחות בקרב האחרון של הלוחמים הפלסטיניים נגד הצבא הישראלי.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, בהזמנת קבוצות ההתנגדות העיראקית, העם העיראקי קיים התכנסות גדולה בבגדאד תחת הכותרת "מסגד אל-אקצא הוא סמל ההתנגדות שלנו", והדגיש את התמיכה המקיפה בעם הפלסטיני העמיד נגד האויב הציוני.

כנואם הראשי של הטקס הזה, הדובר הרשמי של ההתנגדות האסלאמית נוג'בא פנה ללוחמי ההתנגדות הפלסטינית ואמר: אתם, אחינו, עצבתם את מאזן הכוחות העולמי מחדש ב מלחמתכם נגד הצבא הישראלי. בעולם של ימינו, שמכבד רק את החזקים ומבין רק את שפת הנשק, אתם אנשי האלוהים החזקים והעקשניים ביותר.

המהנדס "נצר אלשמרי" העריך את סבלנות והקרבה עצמית של הלוחמים הפלסטיניים האמיצים, והוסיף: היום אתם מגנים לא רק על העם שלנו ושלכם, אלא לוקחים על עצמכם את הכבוד והעתיד של האומה האסלאמית.

הוא שיבח את ניצחונות ההתנגדות הפלסטינית והוסיף: ליבנו מרוצה ממכותיכם לאויב לפני לשוננו.

סגן מזכ''ל נוג'בא סיכם בכך שהביע אמון בניצחון הפלסטינים ובשחרור הקודס הקדוש ומסגד אל-אקצא, והכריז: אנחנו מעיראק; ארץ בה נולדו כמה דורות עם הסיסמאות "מוות לאמריקה" ו"מוות לישראל", וגדלו ברגעים מכריעים עם הסיסמאות "לא לאמריקה" ו"לא לישראל".

ראוי להזכיר כי במהלך הטקס, מזל"טים של צבא ארה"ב הכובש היו טסים בטיסות סיור מעל הקהל.