ההתנגדות האסלאמית נוג'באא


תוך פרסום הצהרת גינוי לפשרה עם ישראל;

נוג'בא: פלסטין היא אור של ההתנגדות / יחסי קרבה בין המשטרים הערביים הבוגדים לבין הציונים


המועצה הפוליטית של ההתנגדות האסלאמית נוג'בא ציינה בהצהרה כי משטרים ערביים כמו איחוד האמירויות הערביות ובחריין טופחו ברחם בריטניה ובזרועות ארה''ב, כמו המשטר הציוני, ויש ביניהם יחסי קרבה, והדגישה כי פלסטין תמשיך להישאר ציר ואור של ג'יהאד.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, תנועת ההתנגדות האסלאמית נוג'בא, תוך פרסום הצהרה, תיארה את יום חתימת הסכם הפשרה בין משטרי איחוד האמירויות הערביות ובחריין עם המשטר הציוני כ"אחד הימים האפלים בתולדות האומה הערבית-איסלאמית", שיביא להתפשטות הגידול הסרטני של ישראל בגוף האומה הזאת.

ההצהרה של נוג'בא כינתה את איחוד האמירויות הערביות ובחריין משטרים שבריריים ששליטיהם החלשים חתמו על הסכם הכניעה והתבוסה.

בהמשך,המועצה הפוליטית של נוג'בא התייחסה בהצהרה זו כי המעשה הבוגדני הזה לא היה בלתי צפוי, וכתבה: המשטרים האלה והמשטר הציוני נוצרו ברחם בריטניה וטופחו בזרועות היהירות וארה''ב; יחסי הקרבה האלה מובילים לאחדות ביניהם בתואנה של שלום.

תנועת נוג'בא ציינה: המשטרים הערביים האלה מעולם לא נלחמו בישראל ואפילו נמנעו גם מהתקפות מילוליות; במקום זאת, הם תמיד סיכלו כל ניסיון לאחד את האומה וחיסלו את כל הכוחות הליברליים, המהפכניים והג'יהאדיסטיים, והשתמשו בכל האמצעים הפיננסיים שלהם להתפשטות הטרור ולהשמדת המדינות הגדולות והמשפיעות, כולל מצרים, עיראק, סוריה, לבנון, לוב, תוניסיה, אלג'יריה, סודן ותימן.

בהצהרה הנ''ל נמתח ביקורת על התעלמות מזכויות העם הפלסטיני במהלך חוזים כמו "קמפ דייוויד" ו"אוסלו", והוצהר: במהלך שני העשורם האחרונים, המשטרים המתפשרים עסקו בכיתתיות, בפירוד,  בקיצוניות ובתמיכה בקבוצות טרור כמו אל-קאעידה ודאע''ש, על מנת להגן על  עצמם ולהסיח את האומה האסלאמית מהמעשים העוינים של המשטר הכובש את קודס, וכדי לסייע לדומיננטיות האסטרטגית של ישראל ולהשמיד את ההתנגדות האנטי-ציונית.

בסופו של דבר, ההתנגדות האסלאמית נוג'בא הדגישה כי למרות המרירות והסבל של המוג'אהדין החופשיים, המאמצים המרושעים כאלה יובילו לחיזוק רצון ההתנגדות בהם, מפני שרוח ההתנגדות ואור המאבק חיים, ופלסטין תמשיך להישאר הציר והאור של הג'יהאד ושל העתיד שליבם של המוג'אהדין מייחל אליו.