ההתנגדות האסלאמית נוג'באא

חדשות

בהצהרה הרשמית של נוג'בא נאמר:

ארה''ב מתערבת באזור באמתלה של איום על הביטחון הלאומי/ הארכת מצב החירום; המשך הביזה של עיראק

בתגובה להארכת מצב החירום כלפי עיראק על ידי וושינגטון, תנועת ההתנגדות האסלאמית נוג'בא כינה את המהלך המשך ביזת עושרה של עיראק ותיאר את "האיום על הביטחון הלאומי" כתירוץ של ממשלת ארה"ב להתערב באזור.

הודעת מזכ''ל נוג'בא לרגל יום השנה ל"חרב הקודס";

אנחנו מוכנים להיכנס לפלסטין כשאצבעותינו הן על ההדק/ עיראק; בית קברות של פשרה עם הציונים

לרגל יום השנה למבצע "חרב הקודס", אל-כעבי פרסם הודעה בה הצהיר כי שטח עיראק הוא בית הקברות של כל קריאה מתפשרת וקונספירטיבית; והודיע על הנכונות המוחלטת של קבוצות ההתנגדות העיראקית להיכנס לזירת ההגנה על פלסטין והמלחמה נגד הכובשים הישראליים.

הוכרז בהודעת מזכ"ל נוג'בא ובהצהרת התנועה:

נעמוד איתנים מול המתפשרים, כפי שהתעמתנו עם הכיבוש/ נזעזע את גופם של הציונים

תנועת ההתנגדות האסלאמית נוג'בא הכריזה כי תתעמת עם פרויקט הפשרה בדיוק כפי שעמדה מול הכובשים. גם מזכ''ל התנועה הכריז על הנחישות של ההתנגדות האסלאמית לזעזע את גופם של הציונים.

בנאום טלוויזיוני לרגל יום הקודס העולמי;

מנהיג המוסלמים בעולם: כיום הפכה פלסטין כולה לזירת התנגדות

האייתוללה חמינאי שיבח את האומץ, ההתעוררות והעמידה של העם הפלסטיני, ותיאר את הפעולות האמיצות של הלוחמים הצעירים ולוחמי ההתנגדות מעזה ועד הגדה המערבית כמבשר עתיד שונה וכסימן להופעת משוואה חדשה.

דובר נוג'בא בראיון לערוץ אל-מיאדין:

אכזריות היא סימן לחוסר האונים של ישראל / תפיסת העברת המלחמה לשטח פלסטין הכבושה

אלשמרי ראה בהמשך פשעי המשטר הציוני סימן לחוסר אונים נגד ערנות העם הפלסטיני, וקרא לקבוצות ההתנגדות לגייס את כל היכולות שלהן להעברת המלחמה לשטח פלסטין הכבושה.

מכון וושינגטון טען:

משמרות המהפכה ונוג'בא ביצעו מבצע מודיעיני מתואם במתקפת הטילים על ארביל/ הסרטון של ההתנגדות האסלאמית בשפה הכורדית ואיום גלוי על שלטון ברזאני

מכון מחקר אמריקאי הדגיש כי מסר הווידאו של ההתנגדות העיראקית בשפה הכורדית הוא איום גלוי על משפחת ברזאני, והכריז על מבצע מודיעיני מתואם של משמרות המהפכה ותנועת נוג'אב במהלך מתקפת הטילים על ארביל.