ההתנגדות האסלאמית נוג'באא

הפוסטים האחרונים

דובר נוג'בא בראיון למהר:

ארה''ב רוצה להביא דמויות חלשות לשלטון/ אתגרים העומדים בפני השיעים העיראקיים לאחר הבחירות

אלשמרי מנה את האתגרים העומדים בפני השיעים העיראקיים לאחר הבחירות לפרלמנט, וציין כי ממשלת ארה''ב רוצה להביא דמויות פוליטיות חלשות לשלטון, במיוחד כראש ממשלה, כדי לכפות את רצונה על המדינה.

יו''ר המועצה הפוליטית של נוג'בא:

משטר האמירויות עושה רוע גדול מגודלו הקטן/ ברכות לאנסארולה ולחות'ים

אל-אסדי בירך את תנועת אנסארולה ואת סייד עבד אל-מלכ אל-חות'י על ההתקפה המוצלחת של ההתנגדות התימנית נגד מטרות באיחוד האמירויות, וציין בפני שליטי אבו דאבי שהם עושים רוע גדול מגודלו של המשטר הקטן הזה.

מימוש איומים ובלבול של הכובשים!

ההתנגדות העיראקית מימשה את האיום שלה להמשיך בפעולות נגד הכיבוש, תוך התקפות מל''טים ורקטות שונות, עד שהחייל הזר האחרון יעזוב את המדינה.

בתגובה למשפטי מוות חדשים;

מזכ''ל נוג'בא: נהיה הקול של האומות המדוכאות בחצי האי ערב / התעלמות של העולם מפשעי המשטר הסעודי

אל-כעבי מתח ביקורת על השתיקה והפסיביות של העולם כלפי פשעי השליטים הסעודיים, והדגיש כי תנועת נוג'בא תעמוד לצד האומות הנמצאות תחת הדיכוי של המשטר הסעודי, והיא תהיה הקול שלהן.

התנגדות צבאית; האופציה היחידה

בנאום לרגל יום השנה להתנקשות בשהידים סולימאני ואל-מוהנדס על ידי טרוריסטים אמריקניים, מזכ''ל נוג'בא הדגיש כי אין ברירה אחרת אלא לנקוט בפעולה צבאית כדי לגרש את הכובשים מעיראק, וההתנגדות לא תיתן עוד הזדמנות לכוחות זרים.

אל-כעבי בכנס גדול בבצרה

לרגל יום השנה השני למות הקדושים של הגנרל חאג' קאסם סולימאני וחאג' אבו מהדי אל-מוהנדס, נערך כנס גדול בבצרה שבעיראק תחת הכותרת "החרבות, קחו אותי", עם נאום של מזכ''ל תנועת ההתנגדות האסלאמית נוג'בא.

נוכחותו של מזכ"ל נוג'בא בהתכנסות ההמונית לכבוד מפקדי ההתנגדות בבגדאד

ההתכנסות הגדולה של העיראקים לרגל יום השנה השני לרצח השהידים סולימאני ואל-מוהנדס בהשתתפות מפקדי ההתנגדות, כולל מזכ''ל תנועת נוג'בא שייח "אכרם אל-כעבי", הייתה תגובה לטענות של משוחדים לגבי השקפת העם העיראקי ביחס להתנגדות ולנוכחות הכובשים האמריקניים במדינה זו.

דובר נוג'בא בראיון לעיתון אל-ופאק:

השהיד סולימאני עמד מאחורי כל התבוסות האמריקניות באזור/ האחריות לנקום את דמם של מפקדי ההתנגדות נפלה על הלוחמים העיראקיים

אלשמרי הדגיש כי ההתנגדות העיראקית רואה בחובתה לנקות את דמו של חאג' קאסם סלימאני, והסביר את הסיבות להתנקשות במפקד כוח קודס של משמרות המהפכה, ואמר: הוא עמד מאחורי כל התבוסות האמריקניות באזור.