ההתנגדות האסלאמית נוג'באא

הפוסטים האחרונים

הטיל הבליסטי "ג'מאל69"

תנועת ההתנגדות האסלאמית נוג'בא חשפה את הטיל הבליסטי "ג'מאל69" ביום הקודס העולמי; טיל בעל טווח של 700 ק''מ, המאפשר להתנגדות העיראקית לכוון לשטחים הכבושים בפלסטין ולמטרות ציוניות-אמריקאיות באזור.

קריקטורה | מטרה לגיטימית

באמצעות אירוח בסיסי צבא ארה"ב ובסיסי ריגול של המוסד, מנהיגי חבל כורדיסטן (ברזאנים) לא רק שלא הביאו ביטחון לתושבי צפון עיראק, אלא גם הפכו את אזורים בהם נוכחים הכובשים והמרגלים ליעד לגיטימי להתקפות של קבוצות ההתנגדות.

מבגדאד לקודס

בהודעה לעם הפלסטיני ולקבוצות הלוחמות הפלסטיניות, מזכ"ל נוג'בא הכריז כי ההתנגדות העיראקית מחכה לאיתות מצידם להיכנס לשטחים הכבושים ולמלחמה נגד האויב הציוני. מסר זה התקבל בברכה ובהערכה על ידי קבוצות ההתנגדות הפלסטיניות.

בהצהרה הרשמית של נוג'בא נאמר:

ארה''ב מתערבת באזור באמתלה של איום על הביטחון הלאומי/ הארכת מצב החירום; המשך הביזה של עיראק

בתגובה להארכת מצב החירום כלפי עיראק על ידי וושינגטון, תנועת ההתנגדות האסלאמית נוג'בא כינה את המהלך המשך ביזת עושרה של עיראק ותיאר את "האיום על הביטחון הלאומי" כתירוץ של ממשלת ארה"ב להתערב באזור.

הודעת מזכ''ל נוג'בא לרגל יום השנה ל"חרב הקודס";

אנחנו מוכנים להיכנס לפלסטין כשאצבעותינו הן על ההדק/ עיראק; בית קברות של פשרה עם הציונים

לרגל יום השנה למבצע "חרב הקודס", אל-כעבי פרסם הודעה בה הצהיר כי שטח עיראק הוא בית הקברות של כל קריאה מתפשרת וקונספירטיבית; והודיע על הנכונות המוחלטת של קבוצות ההתנגדות העיראקית להיכנס לזירת ההגנה על פלסטין והמלחמה נגד הכובשים הישראליים.

הדק

לרגל יום הקודס העולמי, תנועת נוג'בא ערכה תערוכה של יכולות הטילים של תנועת ההתנגדות בטהראן, וכך הזהירה את ממשלת ישראל הבלתי לגיטימית ואת המשטרים המתפשרים באזור כי אצבעותיהם של המנהיגים, המפקדים והלוחמים של חזית ההתנגדות הן על ההדק במוכנות ובערנות מלאה.

הוכרז בהודעת מזכ"ל נוג'בא ובהצהרת התנועה:

נעמוד איתנים מול המתפשרים, כפי שהתעמתנו עם הכיבוש/ נזעזע את גופם של הציונים

תנועת ההתנגדות האסלאמית נוג'בא הכריזה כי תתעמת עם פרויקט הפשרה בדיוק כפי שעמדה מול הכובשים. גם מזכ''ל התנועה הכריז על הנחישות של ההתנגדות האסלאמית לזעזע את גופם של הציונים.

בנאום טלוויזיוני לרגל יום הקודס העולמי;

מנהיג המוסלמים בעולם: כיום הפכה פלסטין כולה לזירת התנגדות

האייתוללה חמינאי שיבח את האומץ, ההתעוררות והעמידה של העם הפלסטיני, ותיאר את הפעולות האמיצות של הלוחמים הצעירים ולוחמי ההתנגדות מעזה ועד הגדה המערבית כמבשר עתיד שונה וכסימן להופעת משוואה חדשה.

תערוכת הטילים של נוג'בא ביום קודס העולמי

לרגל יום קודס העולמי, משרד הנציגות של תנועת נוג'בא באיראן ערך בטהראן תערוכה של יכולות הטילים של ציר ההתנגדות, שהתקבלה בברכה על ידי הציבור והבכירים. בתערוכה זו גם הוקרן הסרטון "קריסת החומה" עבור המשתתפים.