ההתנגדות האסלאמית נוג'באא


יו''ר המועצה הפוליטית של נוג'בא:

משטר האמירויות עושה רוע גדול מגודלו הקטן/ ברכות לאנסארולה ולחות'ים


אל-אסדי בירך את תנועת אנסארולה ואת סייד עבד אל-מלכ אל-חות'י על ההתקפה המוצלחת של ההתנגדות התימנית נגד מטרות באיחוד האמירויות, וציין בפני שליטי אבו דאבי שהם עושים רוע גדול מגודלו של המשטר הקטן הזה.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, יו''ר המועצה הפוליטית של ההתנגדות האסלאמית נוג'בא בירך בציוץ בטוויטר על מתקפת הטילים-מל''טים על ידי הכוחות התימנים בתגובה לתוקפנות של משטר איחוד האמירויות, וכתב: אנחנו מברכים את אחינו החופשיים בתנועת אנסארולה ואת מפקדם המנצח, סייד "עבד אל-מלכ אל-חות'י", על ניצחונותיהם נגד המשטר הקטן השולט באיחוד האמירויות הערביות, המהווה מקור להרס וזרוע של רשע ויהירות באזור.

שייח "עלי אל-אסדי" מתח ביקורת על הפעולות הרעות שמבצע המשטר השולט באיחוד האמירויות הערביות באזור, והצהיר: המשטר הקטן הזה שואף למלא תפקיד גדול מיכולותיו ולובש בגדים שאינם מתאימים למידותיו הקטנות!

בהתייחסו למכה האחרונה של ההתנגדות התימנית ולפגיעה בנקודות האסטרטגיות של האויב, הוא ציין: זוהי התוצאה של הפעולות המכוערות, הפליליות והעוינות של המשטר השולט באיחוד האמירויות הערביות נגד האמת באזורנו ובמקומות אחרים בעולם.