ההתנגדות האסלאמית נוג'באא


בתגובה למשפטי מוות חדשים;

מזכ''ל נוג'בא: נהיה הקול של האומות המדוכאות בחצי האי ערב / התעלמות של העולם מפשעי המשטר הסעודי


אל-כעבי מתח ביקורת על השתיקה והפסיביות של העולם כלפי פשעי השליטים הסעודיים, והדגיש כי תנועת נוג'בא תעמוד לצד האומות הנמצאות תחת הדיכוי של המשטר הסעודי, והיא תהיה הקול שלהן.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, מזכ''ל ההתנגדות האסלאמית נוג'בא כתב בהודעה המבקרת את ההתעלמות של העולם מפשעיו הנתעבים והבלתי-אנושיים של בית סעוד: המשטר הווהאבי-תכפירי ממשיך לבצע את הצורות החמורות ביותר של דיכוי והדחקה נגד חסידי אהל אל-בית (עליהם השלום) במקומות שונים.

שייח "אכרם אל-כעבי" התייחס לגזר דין המוות שניתן למספר צעירים בחרייניים, וכינה את המהלך "כיתתי", והוסיף: עד מתי בית-סעוד ימשיך להרוג אזרחים חפים מפשע בבחריין ובאזור? ועד מתי אמורות להימשך השתיקה וההתעלמות מהפשעים הללו?

בסוף דבריו, הוא פנה לאומות הנמצאות תחת הדיכוי של המשטר הסעודי והצהיר: נעמוד לצידכן ונמשיך לתמוך בכן. נהיה הקול שלכן; שיגיע לשמיים, עד שהצדק יושג וינצח והרוע ייעלם, בעזרת האל.

ראוי להזכיר שבשנת 2015 חטף המשטר הסעודי שני מתנגדים בחרייניים בשמות "ג'עפר סולטן" ו"סאדיק ת'אמר", והעביר אותם לכלא לאחר שהחזיק אותם במקום לא ידוע במשך קרוב למאה ימים. בית המשפט הסעודי הכריז לאחרונה על גזר דין מוות לשני הצעירים השיעיים.