ההתנגדות האסלאמית נוג'באא


בטקס חשיפת האתר של תנועה זו בעברית;

דובר נוג'בא: נשבור את חרם התודעה של הציונים


בטקס חשיפת האתר הרשמי של נוג'בא בעברית, המהנדס "נצר אלשמרי" הדגיש כי אחת המטרות של תנועה זו היא התמקדות בעומק האויב הישראלי ושבירת חרם התודעה של המשטר הציוני.

לפי מרכז התקשורת וענייני המדיה של נוג'בא, טקס חשיפת האתר הרשמי של ההתנגדות האסלאמית נוג'בא בעברית התקיים בבגדד בנאומם של "אחמד עקל" ,שגריר פלסטין בעיראק, והמהנדס "נצר אלשמרי", דובר התנועה, ובהשתתפות נציגי קבוצות ההתנגדות וקבוצת אנליסטים פוליטיים.

בטקס הזה, דובר ההתנגדות האסלאמית נוג'בא הדגיש את חשיבות התקשורת במשוואות המלחמה עם האויב, ואמר: היום תקשורת כבר אינה רק חלק מקרב, אלא מתוארת כשלושה רבעים של קרב. תקשורת היא הנשק היחיד שבאמצעותו ניתן לכוון לכוחות האויב, לא משנה כמה רחוקים גאוגרפית.

אלשמרי אמר כי "בעבר היינו עדים ליצירת רשתות ודפים בערבית, כמו גם הופעתם של דוברי הערבית על ידי האויב במטרה לזרוע חלוקה", והצהיר: היום אנחנו משתמשים באותו כלי נשק כדי לכוון לאויב שהיה בעבר אך ורק בידיו. מעתה נתמקד בעומק האויב, כולל תומכיו ובסיסיו העממיים, כדי להודיע להם על כל המשברים והעתיד הנורא המצפה להם, שהמשטר הציוני מחרים את התודעה לגביהם.

הוא הוסיף: לציונים שי הזדמנות קצרה, ונכנסנו כעת לתהליך דעיכתו של המשטר הזה. הדרך אותה עיצב השהיד "סולימאני" ועבר השהיד "אבו מהדי אל-מוהנדס", תימשך עד לשחרור אל-קודס; ואנחנו נכנסים לבתיהם, מקור כל הקנוניות.

סגן מזכ''ל נוג'בא אמר: משטר החש הכי מאוים על ידי התקשורת הוא המשטר הציוני. ישראל היא משטר וחברה המבוססים על עיוות והגזמה תקשורתית, שמנסה להראות כי יש לה כוח וצבא בלתי מנוצח; אך כיום אנחנו רואים שהיא סובלת מתבוסות הרות אסון מול ההתנגדות.

אלשמרי אמר שהמשטר הציוני והאמריקנים לא מבינים דבר מלבד שפת כוח, וציין: תוכניות כמו "שתי מדינות" או "נורמליזציה עם המשטר הציוני" לעולם לא יהוו את הפתרון לשלום ולשלווה באזור; במקום זאת, הפתרון היחיד לאזור הוא התנגדות לכובשים האמריקנים והישראלים.

בסופו של דבר, הוא התייחס לעמדתה של עיראק בנוגע לפרויקט הפשרה, ואמר: עיראק, כחלק מציר ההתנגדות באזור, אינה יכולה לנקוט עמדה ניטרלית כלפי מאבקו של העם הפלסטיני המדוכא נגד המשטר הציוני הכובש, וכל עוד נכבש חלק מהשטח הפלסטיני על ידי המשטר הציוני, עיראק והאזור בכלל לא יהיו בשלום.